Dodávka občerstvení

Neztrácejte čas přípravou jídla a objednejte si občerstvení z naši nabídky

Zajišťujeme kompletní občerstvení na rodinné a firemní oslavy Vašich přátel a významných partnerů. Poradíme Vám s vhodným výběrem občerstvení, případně zapůjčíme inventář a gastro zařízení.

Pokrmy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin, které nakupujeme u vybraných a prověřených dodavatelů v našem regionu. Složení a gramáž pokrmů individuálně upravíme dle Vašich požadavků. Pokrmy servírujeme na jednorázové hliníkové táci určené ke slavnostním příležitostem nebo Vámi dodaný inventář.Dovážka občerstvení až k zákazníkovi

Občerstvení Vám dovezeme včas až na místo určení nebo si ho můžete vyzvednout osobně v naši provozovně. Dovážka po Chrudimi a v okolí do 3 km je zdarma. Delší vzdálenost dle dohody.

Dodávaný sortiment
  • Výroba studené kuchyně: obložené salámové a sýrové mísy, zeleninové a ovocné talíře, zeleninové a ovocné saláty, obložené bagety, chlebíčky, jednohubky, kanapky a další speciality.
  • Doplňkový sortiment: pekárenské výrobky, nápoje, cukrářské výrobky a další.
  • Na Vaše speciální přání také připravíme potravinové dárkové koše a balíčky, netradiční chlebové dorty nebo narozeninové kytice plné sladkostí či uzenin.

Objednávka
  • standartní nabídku pokrmů lze libovolně rozšířit a upravit dle představ každého zákazníka
  • objednávky zboží příjímáme nejpozději 5 pracovních dnů před jeho dodáním (doba vyřízení objednávky se odvíjí od množství a složitosti přípravy pokrmů a skladových zásob nápojů)
  • zboží objednávejte telefonicky, k maximální spokojenosti zákazníka preferujeme osobní kontakt