Cateringové služby

Zrealizujeme za Vás kompletní
cateringový servis nejrůznějšího
charakteru.
Objednat catering
Nabídka cateringu
Realizujeme catering pro tyto příležitosti
firemní večírky
společensko-kulturní akce
sportovní události
zahradní párty
grilování a opékání
coffee break
soukromé oslavy
svatební hostiny
rauty
Mobilní stánek
Provozujeme mobilní prodej rychlého občerstvení na městských slavnostech, veletrzích, sportovních akcích a podobně. Nabízíme točené pivo a limo, chlazené alkoholické a nealkoholické nápoje, teplé nápoje, chlazená a teplá jídla, grilované a opékané pokrmy. Skladbu občerstvení a konkrétní nabídku pokrmů konzultujeme dopředu s pořadateli.
Kantýna, bistro, bufet
Zajistíme celoroční a sezónní prodej rychlého občerstvení ve školách, firmách, sportovištích a podobně. Ve Vašich prostorách zřídíme kantýnu, bistro či bufet a vybavíme je vlastním gastro zařízením. Skladbu sortimentu konzultujeme vždy se zřizovatelem objektu.
Profesionální přístup
Na nás se můžete spolehnout
Na Vaši společenskou událost zajistíme profesionální servis obsluhy, občerstvení z naší nabídky a jiné speciality na zakázku. Dodáme inventář, mobiliář a gastronomické zařízení (výčepní zařízení, gril, atd.) a v neposlední řadě připravíme výzdobu stolů a dekorace prostor. Po vyplnění poptávkového formuláře pro Vás nezávazně vypracujeme předběžnou cenovou nabídku. Abychom připravili catering přesně podle Vašich požadavků, vyžadujeme vždy osobní schůzku, která rozhodne o další vzájemné spolupráci.
Kontakt
Objednejte si svůj catering
Vyplňte s námi pár údajů a budeme se moci pustit do práce!
E-mail a telefon nám slouží pouze pro komunikační účely ohledně spolupráce.
Vaše údaje nijak nezpracováváme.
Poptávka odeslána!
Poptávka byla úspěšně odeslána, co nejdříve se s Vámi spojíme.
Poptávka neodeslána!
Něco se na naší straně pokazilo a formulář bohužel nebyl odeslán. Zkuste formulář odeslat znovu nebo nás kontaktuje jedním z následujících způsobů:
Prozkoumejte naše další služby